حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای یونیزیم بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ یونیزیم از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از یونیزیم ثبت می‌شود شرح داده شده است.  
جمع آوری اطلاعات
اطلاعاتی که شما مستقیما در یونیزیم ثبت می کنید
بخشی از اطلاعاتی که یونیزیم ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال محتوا ، تماس با مرکز پشتیبانی ، درخواست تایید حساب کاربری   ( تیک آبی ) ثبت می کنید . این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه،آدرس پست الکترونیکی ،عکس پروفایل ، متن بیوگرافی  تصویر کارت ملی یا شناسنامه و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.    
اطلاعاتی که از شما در نتیجه استفاده از یونیزیم ذخیره می شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در یونیزیم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در یونیزیم ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:
 
  • تراکنش های بانکی :
هنگامی که شما اقدام به افزایش اعتبار و یا خرید سکه ( بادکوین ) در یونیزیم می کنید، این کار را از طریق کارت بانکی خود انجام می دهید . این فرآیند ممکن است از طریق سیستم پرداخت درون برنامه ای (IAP) ، نزد مارکت های معتبر ایرانی کافه بازار و مایکت انجام بگید و یا در برخی از موارد این فرآیند از طریق درگاه مستقیم بانکی انجام خواهد شد. شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در یونیزیم ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، یونیزیم در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد و تنها به دلیلی پیگیری های فنی و افزایش امنیت کاربران اقدام به ذخیره تراکنش های بانکی می کند.  
  • نحوه استفاده از اپلیکیشن :
یونیزیم ممکن است نحوه استفاده از کاربران از اپلیکیشن یونیزیم را در جهت بهبود فرآیند کاری و ارتقا کیفی اپلیکیشن ذخیره کند.
  • اطلاعات مربوط به دستگاه های مورد استفاده و اینترنت
یونیزیم ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از اپلیکیشن استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.
  • دسترسی ها ( پرمیشن ) :
یونیزیم برای انجام فعالیت های طبیعی خود نیاز به دسترسی هایی از تلفن همراه کاربران دارد . دسترسی های مورد نیاز در زیر عنوان شده است :
4-1- دسترسی به حافظه دستگاه :
از این دسترسی برای ذخیره محتوا ( عکس – فیلم – صوت ) در دستگاه کاربر ( تلفن همراه ، تبلت و غیره ) و همچنین در جهت انجام عملیات ارسال محتوا ( عکس – صوت – فیلم ) با اختیار کاربر استفاده می شود. بدیهی است که برخی از محتوای موجود در اپلیکیشن یونیزیم به دلیل جلوگیری از مصرف بی رویه اینترنت کاربر ، در دستگاه ذخیره خواهد شد. این محتوا از دسترس کاربر خارج و در حافظه پنهان آن ذخیره خواهد شد. استفاده از این  متحوا فقط از داخل اپلیکیشن یونیزیم میسر  است .
  4-2- دسترسی به دوربین دستگاه :
از این دسترسی برای انتخاب عکس پروفایل و ارسال محتوا استفاده می شود.
استفاده از اطلاعات
اطلاعاتی که در یونیزیم ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربران از اپلیکیشن یونیزیم به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به یونیزیم جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
  • ارائه ، نگهداری و بهبود کیفیت اپلیکیشن
  • بدیهی است سئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده یونیزیم می باشد ، به نحوی که که هیچ شخصی اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت . صرفا در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مرجع قضایی اطلاعات کاربران ، اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا بصورت خودکار ، جمع آوری و یا ضبط شده باشد مطالبه شود ، یونیزیم موظف به ارائه اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.